Vznik jaslí

Vznik jaslí

rainbow

Naše jasličky vznikli v roku 2014 a ponúkajú kvalitný program založený na princípoch a metodike pedagogiky Marie Montessori.

Sme zatiaľ prvé a jediné montessori detské centrum - jasličky v Pezinku pre tých najmenších (už od 1 do 3,5 roka). Pre detičky ponúkame domáce prostredie plné pohody, harmónie a bezpečia. Sídlime v priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou, ktorá je oplotená zo všetkých strán, v pokojnom, tichom a bezpečnom prostredí mimo centra mesta. Deti sa môžu vyšantiť na upravenom trávnatom dvore s hojdačkami, preliezkami či pieskoviskom. 

Naše zariadenie má vstupnú halu so šatňou, dve útulné herničky, spálničky, kuchyňu na prípravu pitného režimu a doplnkovej stravy, jedáleň a detské sociálne zariadenie. V herniach sa nachádzajú špeciálne montessori pomôcky, aktivity a iný didaktický materiál. Umiestnený je v otvorených policových komodách, kedykoľvek prístupný dieťaťu. 

Stravovanie detí je pripravované podľa veku na základe záväzných materiálno - spotrebných noriem a receptúr pre predškolské a školské zariadenia v SR, preto zodpovedá všetkým stravovacím normám určeným na stravovanie detí.

 

 

Trpaslík v Pezinku vznikol ako detské centrum pre tých najmenších.

 VŽDY S ÚSMEVOM NA TVÁRI

jt fb foot