Ako začať?

Ako začať ?

bus

Najjednoduchšia cesta je ohlásiť sa telefonicky na telefónne číslo +421 902 661 551, prípadne na náš e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Záujemcom ponúkame osobné stretnutie a obhliadku jaslí. Obhliadky sa konajú po pracovnej dobe, aby ste si jasle mohli obzrieť s partnerom. 

Na množstvo vašich otázok je pripravená odpovedať zriaďovateľka jasličiek. Súčasťou úvodného stretnutia je aj prehliadka celého areálu zariadenia spolu s informáciou o kompletnom režime a vyplnení potrebných formulárov. K dispozícii sú tiež na stiahnutie.

Súkromné detské jasle Trpaslík poskytujú tú najlepšiu možnú starostlivosť, opateru a výchovu pre deti vo veku od 1 do 3,5 rokov v príjemnom domácom prostredí. Našou snahou je vytvoriť pre vaše deti miesto plné života a poskytnúť deťom to najlepšie pre ich štart do života. Počas celého roka (vrátane letných prázdnin) poskytujeme komplexnú, nadštandardnú celodennú a poldennú starostlivosť o dieťa počas bežnej prevádzkovej doby, ktorá je každý pracovný deň v čase 07.00 – 17.00 hod., ako aj starostlivosť o dieťa mimo prevádzkových hodín za príplatok.

Detské centrum Trpaslík bude zatvorené len počas štátnych sviatkov, voľna počas Vianoc a dvoch pracovných dní, kedy sa uskutoční sanitárny deň - maľovanie a údržba priestorov (o tejto skutočnosti budú rodičia v dostatočnom časovom predstihu vopred písomne informovaní).

 

 

 VŽDY S ÚSMEVOM NA TVÁRI

jt fb foot