Základné info

Základné informácie

bus

Poskytujeme starostlivosť o deti vo veku 1 – 3,5 rokov v útulnom domácom prostredí, v rodinnej klíme a atmosfére. Individuálny prístup a plnohodnotná starostlivosť o dieťa sú zabezpečené malým počtom detí, čo zvyšuje kvalitu našej práce a samozrejme znižuje chorobnosť detí. Takéto rodinné prostredie vytvorí u detí pocit bezpečia a istoty počas celého dňa. Keďže naše opatrovateľky a pedagogický personál sú srdcom jasličiek, vsadili sme na skúsenosť, odbornosť a vzťah k deťom. U Trpaslíka sa o vaše detičky postará kvalifikovaný personál so skúsenosťami.

Trpaslík funguje na základe povolenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a ďalších dôležitých inštitúcií. Pobyt pre deti v Trpaslíku zahŕňa zábavu, veľa konštruktívnych, tvorivých, náučných a tematických hier, kreslenie, čítanie, pobyt na záhradke, stravu a oddych. Trpaslík je to správne miesto pre rozvoj základných hygienických a stravovacích návykov, rozvoj myslenia, motoriky, kreativity, slovnej zásoby a základov anglického jazyka. To všetko primerane veku dieťatka a jeho schopnostiam. V neposlednom rade sa snažíme o začlenenie vašej ratolesti do kolektívu, a tým mu uľahčiť prechod do materskej školy.

V našom centre deti zažijú šťastné chvíle svojho detstva a veľa príjemných zážitkov. Prajeme všetkým rodičom, aby ste u nás v Trpaslíku našli inšpiráciu a silu k zmene výchovného postoja k vašim milovaným ratolestiam.

Ako začať ? 

Sme prvé montessori jasle v Pezinku rodinného charakteru.

-Nadštandardné vzdelávanie a starostlivosť o dieťa

-Ponuka kvalitného programu založeného na princípoch a metodike Marie Montessori

-Vnímavý personál s kvalifikovaným montessori vzdelaním

 VŽDY S ÚSMEVOM NA TVÁRI

jt fb foot